Фоточелендж “Велична постать мого міста”

З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки серед учнів Луцького НВК № 10 було проведено фоточелендж “Велична постать мого міста”.

Життя сім’ї Косачів дуже тісно переплітається з Луцьком та Волинню. Адже саме у нашому місті Лариса Петрівна написала свій перший вірш «Надія». Живучи в Колодяжному, вона взяла собі літературне ім’я Леся Українка. Саме тут розпочала записувати фольклорні тексти свого рідного краю, а мандруючи світами, завжди наголошувала, що найкраще їй «на нашій рідній Волині». У довгих вимушених подорожах світами письменниця згадувала свої рідні місця в поезії та прозі, листах до рідних і друзів.


Учні з великим задоволенням прогулювалися Луцьком, шукаючи локації, що оповиті легендами та згадками про Лесю Українку. Всі учасники підійшли до фоточеленджу надзвичайно креативно: писали свої враження про мисткиню, створювали ілюстрації до найвідоміших творів Лариси Петрівни, ділилися емоціями, що виникли після прочитання поезій Лесі Українки.

Учасники фоточеленджу публікували свої дописи у соцмережах, зокрема instagram та facebook, використовуючи хештег #леся_для_мене. Пропонуємо переглянути декілька з таких дописів: