Олімпійський урок

В рамках Тижня фізичної культури та спорту 14 вересня у нашому ліцеї був проведений олімпійський урок, мета якого пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять фізичною культурою та спортом.

Всеукраїнський олімпійський урок було започатковано у 2005 році з ініціативи Національного олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту.

Відтак активно відзначається День фізичної культури та спорту, Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень» і у нашому місті.

Як і належить, відкрив змагання сам Зевс, передавши учасникам Олімпійський вогонь. «Юні олімпійці» шкіл № 10, №19, № 22, в чесній, спортивній боротьбі вирішували: «Хто має право називатись найкращим, найсильнішим, найспритнішим?» Спортивні змагання були присвячені також відкриттю міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям реконструйованого Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

На святі фізкультури й спорту були присутні високі гості. До учасників з напутніми словами та побажанням перемог зверталися: Киця А. І. – заступник міського голови; Гребенюк О. В. – начальник управління освіти Луцької міської ради, Волинець Ю. Й. – Заслужений вчитель України, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради; Дишко І. П. – головний спеціаліст управління освіти Луцької міської ради, головний суддя олімпійського уроку. Надихнула учнів на успіхи Климець І. В. – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (метання молота), учасниця 31 літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), член національної збірної команди України.

Учасники змагань перейнялися олімпійським духом й ринулися у боротьбу. За результатами естафет, переможцями стали учні НВК№10, другу сходинку посіли школярі НВК№22, а почесне 3 місце зайняли спортсмени ЗОШ №19.

Окрім того, в перервах між естафетами відбулися показові виступи учнів НВК№10, вихованців спортивної секції з рукопашного бою “Магістр” та художньої гімнастики “Фортуна”.

Загальноміське фізкультурно-спортивне свято в рамках Олімпійського тижня ще раз довело, що нашим олімпійцям росте гідна зміна, готова захищати честь України на міжнародній арені.

ty70j5scr9w
nsdfxrzppyc
mkxibzugju8
m021w8xuqjy
ckxc98asw5w