Привітання директора з нагоди 8 березня

FBfkXKWZXOw
Шановні колеги!

Щиро вітаю найкращу частину нашого навчального закладу зі святом 8 Березня! Зичу Вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, щастя й сімейного благополуччя!

Нарешті довгоочікуване свято прийшло до нас на поріг. Адже саме цей день ми вважаємо датою остаточної перемоги весни над зимовими холодами, саме велика червона вісімка на календарі додає чоловікам снаги й бажання більше подобатися Вам, наші любі жінки, бути у Ваших очах сильнішими, добрішими, мудрішими.

Весна, хоч і поступово, але невідворотно набирає обертів, а разом з нею – найкращі людські почуття, без яких неможливо уявити життя на нашій планеті. І саме прекрасна частина людства, її краса та ніжність асоціюється з пробудженням природи, коли ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати спраглі від зимових холодів чоловічі душі.

Тому від імені усіх чоловіків НВК№10 дозвольте низько вклонитися Вам і ще раз побажати, аби всі Ваші мрії та найкращі побажання здійснилися якомога швидше. А також – найвищого Вам Божого благословення, душевного тепла і родинного затишку!

Ще раз із святом Вас!