День цивільного захисту

12 квітня 2017 року в нашій школі було проведено День цивільного захисту.
Основними цілями та завданнями Дня цивільного захисту визначено: сформувати практичні вміння учнів грамотно й чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях; виховання впевненості учнів у ефективності заходів з цивільного захисту; формування та розвиток в учнів морально-психологічних якостей.
В ході Дня цивільного захисту були проведені комплексні об’єктові тренування з ЦЗ.
Учнями 10-А класу було проведено з школярами 1-4 класів заняття з одягання протигазів з метою виховання в учнів навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях. Класоводами та класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години з цивільного захисту на різну тематику. Учні 5 класів взяли участь у комбінованій естафеті.
Відпрацьовувалися наступні ввідні: виявлення вибухонебезпечного та підозрілого предмету, пожежа у навчальному корпусі, розлив ртуті у медичному кабінеті, проведена повна евакуація постійного складу й учнів.
На загальношкільній лінійці, підбиті підсумків проведення Дня цивільного захисту в школі, оголошено наказ директора школи про результати проведення Дня цивільного захисту та заохочення вчителів і учнів, які відзначились при проведенні заходів ЦЗ. У наказі відмічено задовільний стан готовності закладу освіти до виконання завдань цивільного захисту.
IMG_2169

IMG_2247

IMG_2288

IMG_2451

IMG_2470

IMG_2489

IMG_2504
IMG_2160

IMG_2578