Привітання директора з нагоди 1 вересня

FBfkXKWZXOw
Дорогі учні, учителі, батьки!
Жовтий кленовий лист, кружляючи у чарівному вальсі, тихо опустився на землю. Це осінь шле нам привіт і дарує перший вересневий день, такий хвилюючий і урочисто піднесений. Він завжди вривається у життя шумно, дзвінко, радісно. Він особливий.
Щиро вітаю Вас із Днем знань! Це незвичайне свято. Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Це свято мудрості доброти і людяності. Адже саме з цього дня починається незвіданий, цікавий і , водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, шлях до здобуття знань.
Бажаю школярам, вчителям та батькам мудрості, терпіння, відкриттів дивних і перемог. І нехай прекрасні миті шкільного життя на багато років залишать слід у Ваших серцях. Ніколи не зупиняйтеся на півдорозі, наполегливо йдіть до досягнення своєї мети у житті,зустріньте добрих і надійних друзів. А найщиріші слова – нашим першокласникам! Сміло крокуйте дорогою Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину. Сподіваюся, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання нового.
Зі святом, дорогі друзі!