Привітання директора з Днем знань

FBfkXKWZXOw
Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!
Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року! Це чудове і хвилююче свято. це день,із якого починається дорога в майбутнєдля кожного з нас. День, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.
Бажаю усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. А особливо, нашим дорослим першокласникам – впевнено крокуйте дорогою знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте гідними громадянами нашої Батьківщини.
Щирі слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, виконують таку відповідальну місію, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину. Незабутніхмиттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог. Вчіться, щоб знати, діяти, жити.
Зі святом!