Вчителі школи

Адміністрація школи

Михальчук Олег Євгенович

Директор НВК№10

Заступники директора:

Прізвище, ім’я, по батьковіПосада
Клімчук Олена ВолодимирівнаЗаступник директора з НВР
Кудряшова Раїса ІванівнаЗаступник директора з НВР
Малевич Ніна МиколаївнаЗаступник директора з НВР
Мосійчук Софія СтепанівнаЗаступник директора з ВР
Сидорук Валерій ПетровичЗаступник директора з АГР

Підсумки XXV міської виставки дидактичних і методичних досягнень «Творчі сходинки педагогів Луцька»

Скільки сили лише в одному слові «Учитель». З якою легкістю він мандрує епохами, реалізуючи основну мету свого високого покликання – сіяти родючі зерна знань. Майстром педагог не народжується, він ним стає в результаті наполегливої, цілеспрямованої праці над собою, активної педагогічної діяльності та професійного становлення.

Випадкових людей у школі немає. Вони там просто не затримуються. Працюють лише ті, хто віддає себе до останку, хто не мислить іншого життя, окрім як у школі. Саме це довели учасники другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020» в номінації «Початкова освіта».

Кращі з кращих учителів початкової школи вправлялися у педагогічній майстерності, вмінні оперувати комплексом професійних знань і методичній компетентності. Загалом кожен учасник пройшов такі випробування: «Методичний експромт», «Урок», «Проєкт», «Практична робота», «Тестування».

Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки у номінації «Початкова освіта» представляла Кожухарь Ірина Василівна, учитель початкових класів нашого закладу.
Кожухарь Ірина2

Педагогічний колектив школи, дирекція, учні та батьки вітають Ірину Василівну з зайнятим ІІ місцем у даному конкурсі.

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Нехай кожен день приносить радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.


Учитель Луцького НВК № 10 стала однією з найкращих вчителів інклюзивного класу в Україні

З 4 квітня по 12 квітня 2019 року у м. Запоріжжя відбулася важлива освітянська подія – розпочався третій тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», у якому змагалися 24 наймайстерніших та найкращих учителі із закладів освіти усіх областей України.
Упродовж тижня педагоги мали унікальну можливість усвідомити та
вдосконалити свої професійні досягнення, проявити творчу майстерність і отримати справжнє задоволення від спілкування з колегами-однодумцями. Дванадцять найкращих педагогів – КОМАНДА дійсно харизматичних, креативних, компетентних учителів, які готові діяти на випередження, бути в авангарді сучасної системи інклюзивної освіти, гідно змагалися за п’єдестал пошани – омріяне перше місце.
Безумовно, день 12 квітня 2019 року залишиться у пам’яті учасників конкурсу як один із найяскравіших, найхвилюючих днів у житті. Попри зайняті місця та кількість набраних балів усі вчителі гідно дійшли до фінішу, відчули себе переможцями, адже конкурс «Учитель року» – найпрестижніший із освітянських конкурсів.
Саме на цьому конкурсі Волинську область, місто Луцьк і КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10- професійний ліцей Луцької міської ради» представляла вчителька початкових класів нашого закладу Щебет Вікторія Валеріївна.
Без імені
Як результат, Диплом ІI ступеня лауреату Щебет Вікторії Валеріївні – вчителю початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради» вручив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Подорожко Володимир Володимирович. Вікторія Валеріївна стала одним з найкращих учителів інклюзивного класу в Україні.
Без імені1
Педагогічний колектив школи, дирекція, учні та батьки вітають Вікторію Валеріївну з високою нагородою.
Зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні дітей.

1 березня 2019 року, у перший день весни, ЛНВК №10 радо відчинив свої двері учасникам семінару-практикуму для учителів англійської мови на тему «Сучасні підходи до організації освітнього процесу з іноземної мови у початковій школі».
Із вітальним словом виступив директор навчального закладу Михальчук Олег Євгенович. Він познайомив учителів з історією школи та побажав плідної роботи учасникам семінару.
1
Заступник директора з навчально-виховної роботи, Малевич Ніна Миколаївна, презентувала кафедру іноземних мов та розповіла, які методи застосовують учителі при навчанні англійської, польської та німецької мов.
2

3
На сучасному етапі освіта це не тільки великий багаж знань та результати тестів, зараз на головний план виходить формування в школярів самовизначення, загального розвитку та напряму до  самореалізації.Саме на цих принципах і ґрунтується Новий Державний Стандарт освіти, затверджений урядом у 2018 році. Основна відмінність нового Стандарту — орієнтованість на здобуття учнями компетентностей, а не лише знань.
Впровадження принципів Нового Державного Стандарту на уроках англійської мови в 1 класі, а також навчання англійської мови за допомогою МАС у 2 класі продемонстрували учителі англійської мови Винарська Оксана Федорівна та Семенець Марина Сергіївна під час відкритих уроків на тему «Four Seasons of the Year», «The Weather in Ukraine and over the World».
4

5

6
Учасники семінару також мали змогу відчути себе учнями. Під час майстер-класу, який провели Нечипорук Наталія Володимирівна та Савельєва Тетяна Олександрівна,
із використанням PBL (Project Based Learning), працюючи у групах, учителі створювали постери на тему “My Ordinary Day” та “My Mom’s Daily Routine”, демонструючи, що навчання може приносити задоволення.
7

8

9

10

11
По закінченню практичної частини учасники семінару поділилися своїми враженнями від семінару, почуттями та сподіваннями на майбутнє.
12

13

14

15
Колектив ЛНВК №10 бажає усім учасникам семінару натхнення, нових звершень та позитивних емоцій!
16

17

Завершив роботу ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2019» у номінації «Основи здоров’я». «Учитель року» – це певний екзамен для вчителя, адже це змагання, де педагоги показують свій рівень знань, професіоналізм, креативність, а також діляться своїми знаннями і набувають нового досвіду. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №10 – професійний ліцей Луцької міської ради» у номінації «Основи здоров’я» гідно представила Дорецька Тетяна Віталіївна. Учитель показала свою методичну майстерність, своє вміння використовувати сучасні підходи в компетентнісному полі Нової української школи. Журі відзначили оригінальність, практичну спрямованість педагогічних ідей, форм і методів роботи Тетяни Віталіївни. А діти запам’ятали надзвичайно цікавий урок, під час якого вони мали змогу працювати у групах, висловлювати свої думки в обговореннях, мозковому штурмі, рольових іграх, програваннях життєвих ситуацій, а ще — доброзичливість, любов, щирість почуттів педагога. Вітаємо Тетяну Віталіївну зі здобутим 2 місцем на обласному етапі конкурсу та бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії та нових звершень на педагогічній ниві!
51712153_297786794428000_4019135408100081664_n

51737837_2301010553325201_8586334120915763200_n

51794185_242196650047002_7882498215004602368_n

51895318_759317957786563_7408343313108959232_n

51940837_321559231802651_1898753377399996416_n


  «…успіх змін залежить від вчителя. Учням треба показати нового вчителя, а вже потім – нову школу…»

   1 лютого розпочалося навчання на дистанційному онлайн-курсі для вчителів початкової школи. Доступні лише два модулі. Педагоги  НВК №10:  Федончук Т.В., Дунас А.І., Курчай І.І., Пасічник Н.Ю., Кожухар І.В., Городнюк К.Ю. успішно пройшли цей етап і чекають  завдань наступних чотирьох модулів. Попереду ще очні заняття. У вересні 2018 року наших майбутніх першокласників чекатимуть досвідчені вчителі, які будуть ознайомлені з основними принципами нового Державного стандарту, сучасними методиками компетентнісного навчання, вмінням інтегрувати знання з різних освітніх галузей, розглянуть особливості організації освітнього процесу в навчальних закладах, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. На етапі реєстрації знаходяться вчителі, що навчатимуть першокласників у 2019/2020 навчальному році.

 Школа компетентностей ХХІ століття – це НВК №10- професійний ліцей.

AAEAAQAAAAAAAAiXAAAAJDVhYTU3Njc0LTkxNjEtNDA3NS05ZGYwLTIzMWRlMjE3ZTZiMQ


15 листопада 2017 року на базі Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради» відбулася зустріч з  педагогами області, які перебувають на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Вчителі ЛНВК № 10  ознайомили присутніх з організацією навчального процесу в закладі, роботою методичного об’єднання вчителів початкових класів,  поділилися досвідом роботи  по впровадженню проектних технологій у роботі з батьками.

Педагоги активно працювали у групах, мали можливість внести певні  пропозиції, поділитися досвідом. До проектної діяльності долучились соціальний педагог Щурук О.А., вчитель – логопед Ковтун З.О.

Підводячи підсумки, учасники зустрічі  виготовили спільний освітній продукт та обмінялись враженнями.

DSC03479 DSC03532 DSC03538 DSC03580 DSC03589 DSC03592


На виконання програми спільної роботи   комунального закладу

«Луцький навчально-виховний комплекс  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

№ 10 – професійний ліцей Луцької міської ради »

та дошкільного навчального закладу № 31 по здійсненню наступності в освітньому  процесі на 2017-2018 н.р. 12 жовтня 2017 року  у Луцькому НВК № 10 відбувся день відкритих дверей для дітей старших груп ДНЗ №31. Діти і їх наставники мали можливість відвідати уроки, виховні заходи, побувати у кабінеті музики, інформатики, логопеда, в кабінетах початкових класів, спортивних залах.

1

2

3

Програма_регiону Фото_№_2 Фото_№_3 Фото№_1


Prezentatsiya MO vchuteliv sportuvno-ozdorovchogo napryamu

Prezentatsiya_MO_vchiteliv-filologiv

21.03.2017 р. на базі НВК №10 відбулося останнє засідання педагогічної майстерні вчителів української літератури на тему: „Інноваційні методи формування ціннісних орієнтацій, почуттів та емоцій учнів, готовності до подальшої самоосвіти і морального самовизначення на уроках української літератури”. Вчителі-словесники подивилися інтерактивно-пізнавальний виховний захід „Стопами Шевченкових доріг”, котрий провела учитель української мови і літератури Г.С. Тур. Своїм досвідом поділилися заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №10 Г.Я.Кондратик та учитель української мови і літератури Ю.В.Ціхоцька. На завершення учитель зарубіжної літератури, практичний психолог школи О.Ю.Вітюк провела заняття з елементами тренінгу „Дерево рішень”. Захід минув у дружній та теплій атмосфері.

2wvrdLE8b5g 3R6r6NrcD9c BAjfWTBmuYQ IocDmQ4YYME LbI5nH4-BS0 mC6p3u-jKqI rnXBDI98lLY s1-KZuyr_rQ SRgrSzmNEvg


Професійна підготовка вчителя не закінчується у стінах педагогічного навчального закладу. Вона продовжується протягом усієї професійної діяльності педагога.
З метою ознайомлення і вивчення досвіду вчителів Луцького НВК № 10, 26. 01. 2017 року педагоги області, які перебувають на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників при ВІППО, відвідали навчальний заклад.
Протягом зустрічі вони мали можливість ознайомитися з інноваційними технологіями, стати безпосередніми учасниками проекту, взяти участь у майстер – класі з розпису імбирно-медового печива.
Захід пройшов у творчій та доброзичливій атмосфері.
DSC01351

DSC01356

DSC01386

DSC01388

DSC01395

DSC01403


Сьогодення потребує від педагога-практика високого професіоналізму, володіння сучасними технологіями навчання і виховання.
Вчителі початкових класів Луцького НВК № 10 поділилися досвідом роботи по використанню проектних технологій у роботі з батьками.
12 січня 2017 року на базі закладу відбувся семінар. Учасникам заходу був представлений як теоретичний так і практичний матеріал. Педагоги міста мали можливість ознайомитися з інноваційними технологіями, взяти участь у обговоренні проблем, попрацювати в групах, створити спільний продукт. Зустріч пройшла в творчій та доброзичливій атмосфері.
DSC01258

DSC01272

DSC01289

DSC01338

DSC01343


20 листопада 2015 року на базі нашого закладу відбувся міський семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи на тему: «Координація планування основних напрямків діяльності та виконання пріоритетних завдань навчально-виховного комплексу». Семінар проводили заступник начальника управління освіти, начальник відділу ДЗСПО Силка Тетяна Олександрівна та начальник відділу КМЗ управління освіти Лещенко Зіновія Богданівна. Перед учасниками семінару виступив директор ліцею Михальчук О.Є., який розповів про історію створення НВК №10. Заступники директорів мали змогу ознайомитись з основними напрямками розвитку закладу, пріоритетними завданнями, які стоять перед педагогічним колективом; із алгоритмом складання річного плану роботи школи, із плануванням роботи заступника директора з НВР та перспективним плануванням.

1

2

Присутні відвідали заняття з української мови та літератури з підготовки учнів до ЗНО, яке проводила учитель-методист Артемчук С.І.

3

Також заступники директорів відвідали засідання методичних об’єднань учителів природничих дисциплін (голова м/о Демчук Ю.П.) та учителів математики, фізики, інформатики (голова м/о Процик Л.Ю.).

4

6

7

По закінченню семінару практичним психологом Вітюк О.Ю. було  проведено заняття з елементами тренінгу «Мистецтво управління часом».

8

9


27-28 березня 2014 року відбулись традиційні змагання з волейболу серед педпрацівників міста Луцька. В фіналі розгорнулась боротьба між командами ЛНВК № 10, гімназією № 14 і гімназією № 18. І в третє поспіль І – місце здобула збірна команда вчителів ЛНВК № 10.

10

11