Ерудит

ПЕРЕМОЖЦІ 2019-2020
ПЕРЕМОЖЦІ 2018-2019

2017-2018 н. р.
Вітаємо учениць 10-Б класу, розумниць з зайнятими призовими місцями на міських олімпіадах з української мови та літератури- Кравчук Олену, з екології- Середюк Анастасію, з польської мови та історії- Голдованська Ірину!! Велика дяка і шана педагогам- наставникам!!! Так тримати!!!

Вітаємо збірну команду учнів НВК №7 – НВК № 10 у складі:
Приймачука Андрія (9-А)
Мацюк Вікторії (10-Б) за зайняте ІІІ-тє місце у міському турнірі Юних хіміків та їх керівника Владиславюк Мар’яну Яківну.

18 травня, вже вкотре, відбулося наше традиційне вшанування найкращих учнів школи, переможців олімпіад , конкурсів, турнірів та спортивних змагань. «З кожним роком наші учні здобувають все більше й більше перемог, то ж маємо ким пишатися!» – зазначив директор школи Михальчук О.Є. Учні, окрім грамот та дипломів, отримали грошову винагороду, надану піклувальною радою школи.

2ZWojNHXsN4

aVOtW-51u9M

BnkA-RTzYr8

d-RJ6uq7Bj8

icRD820H9_c

jqRsiKm9UjM

jV91UC5DgZc

kqBFxo21AwI

Mh1dRwYoPkE

mZdarYqLApQ

pF0qyemgi_Q

tOXo2BRFaNM

va-p8xg8RnE

wjsMEklWS8A

xJINdvtyHNI

xqE1KUH7Tq4

YgdFeo5LWEg


Збірна команда ЛНВК №10 учасники чемпіонату України з волейболу “Шкільна ліга” серед юнаків 2003 року народження і молодші. Змагання проходили з 5 по 8 травня 2017 року в місті Київ.
IMG_20170505_153140

IMG_20170505_153618

IMG_20170506_094813

IMG_20170506_100253

IMG_20170506_100459

IMG_20170506_101954

IMG_20170506_122518

IMG_20170506_122649

IMG_20170507_090056

IMG_20170507_090251


21 квітня 2017 року на базі ДЮСШ №2 проходили спортивні змагання з настільного тенісу серед команд загальноосвітнх навчальних закладів міста в рамках Споартакіади школярів.
<strongЗбірна команда ЛНВК №10 у складі:
Димальська Майя 9-А
Смолін Роман 8-Б
Хвисюк Андрій 8-А
виборола I місце.

viber image

viber image

viber image


2016/2017 н.р.

Вітаємо

Серьогіну Валерію (11-Б) за зайняте І м. на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (керівник Базелюк П.П.)

Голдованську Ірину (9-А) за зайняте І м. на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з польської мови (керівники Шайдевич І.А., Чижук К.В.)

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та їх керівників!!!

ПІП учня Клас Предмет Місце ПІП керівника
1. Антонюк Ірина 10-А математика

екологія

ІІІ

ІІІ

Клімчук О.В.

Мазурець Н.П.

2. Вовчок Ярослав 11-Б англійська мова

географія

історія

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Агеєва-Шишак О.В.

Демчук Ю.П.

Базелюк П.П.

3. Галагдін Валерій 9-В географія ІІІ Галка Р.Є.
4. Голдованська Ірина 9-А польська мова ІІІ Шайдевич І.А.
5. Грисюк Дмитро 11-А астрономія

математика

фізика

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Рошкевич Ф.П.

Коляно Т.Ю.

Рошкевич Ф.П.

6. Єрмейчук Маргарита 10-А польська мова

англійська мова

ІІІ

ІІІ

Нечипорук Н.В.

Малевич Н.М.

7. Кравчук Олена 9-А укр..мова та література ІІІ Трофімчук О.М.
8. Мазурець Михайло 11-А екологія ІІІ Гах І.О.
9. Мороз Юлія 7-А укр..мова та література

фізика

І

ІІІ

Ціхоцька Ю.В.

Рошкевич Ф.П.

10. Мохнєва Софія 8-А історія ІІІ Базелюк П.П.
11. Палько Арсен 6-Б математика ІІІ Джигалюк М.М.
12. Приймачук Андрій 8-А інформаційні технології

хімія

фізика

ІІ

ІІ

ІІІ

Острей О.Р.

Владиславюк М.Я.

Рошкевич Ф.П.

13. Річко Андрій 10-А укр..мова та література ІІ Артемчук С.І.
14. Середюк Анастасія 9-А обслуговуюча праця ІІ Теплякова С.М.
15. Серьогіна Валерія 11-Б історія І Базелюк П.П.
16. Шевчук Ангеліна 8-А німецька мова

біологія

географія

ІІІ

ІІ

ІІІ

Добиш О.Б.

Мазурець Н.П.

Галка Р.Є.


Вітаємо призерів І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та їх керівників!!!

ПІП учня Клас Секція

(базова дисципліна)

Місце ПІП керівника
1. Антонюк Ірина 10-А медицина

(біологія)

ІІ Гах І.О.
2. Вовчок Ярослав 11-Б англійська мова

(англійська мова)

ІІІ Агеєва-Шишак О.В.
3. Грисюк Дмитро 11-А економіка

(математика)

ІІ Галка Р.Є.

(Коляно Т.Ю.)

4. Міщенко Тарас 10-А  археологія

(історія України)

ІІІ Єрмоленко М.П.
5. Шевчук Ангеліна 8-А валеологія

(біологія)

ІІ Мазурець Н.П.
6. Шиманська Аліна 10-А психологія

(біологія)

ІІІ Вітюк О.Ю., Щурук О.А.

(Гах І.О.)


Вітаємо призерів міського етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика та їх керівників!!!

ПІП учня Клас Місце ПІП керівника
1. Медведько Інна 10-А ІІ Артемчук С.І.
2. Сачук Анжела 11-А ІІІ  Ліщук Н.Л.
3. Гаврилець Денис 5-А ІІ Маслош Л.В.
4. Жук Юлія 6-А І Ліщук Н.Л.
5. Мороз Юлія 7-А І Ціхоцька Ю.В.
6. Приймачук Андрій 8-А ІІІ Трофімчук О.М


Вітаємо призерів міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка та їх керівників!!!

ПІП учня Клас Місце ПІП керівника
1. Медведько Інна 10-А ІІІ Артемчук С.І.
2. Гаврилець Денис 5-А ІІІ Маслош Л.В.
3. Мороз Юлія 7-А ІІІ Ціхоцька Ю.В.
4. Антоновська  Олена 8-А ІІ Трофімчук О.М.


Вітаємо

Куцай Юлію (11-Б) за зайняте ІІІ м. на обласному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (керівник Мазурець Н.П.)

Савельєву Валерію (7-Б) за зайняте І м. та Трофимук Марію (2-А) за зайняте ІІ м. на міському конкурсі дитячих творчих робіт «Усі різні – усі рівні» (керівник Щурук О.А.)

Ліщук Софію (8-А) за зайняте ІІІ м. на міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Література» (керівник Трофімчук О.М.)

Вітаємо призерів міських предметних турнірів сезону 2016/2017 н.р.

 

Економістів Члени команди:    Грисюк Дмитро, 11-А кл.

Серьогіна Валерія, 11-Б кл.

Вовчок Ярослав, 11-Б кл.

Куцай Юлія, 11-Б кл.,

Єрмейчук Маргарита, 10-А кл.

Керівники команди:  Галка Р.Є.

Результат: ІІІ м.

Вовчок Ярослав – переможець за індивідуальним рейтингом результативності

Правознавців Члени команди:    Грисюк Дмитро, 11-А кл.

Серьогіна Валерія, 11-Б кл.

Вовчок Ярослав, 11-Б кл.

Куцай Юлія, 11-Б кл.,

Єрмейчук Маргарита, 10-А кл.                 

Керівник команди:  Базелюк П.П.

Результат: І м.

Вовчок Ярослав, Серьогіна Валерія – високий результат виступу в індивідуальному рейтингу

 

Вовчок Ярослав, Серьогіна Валерія – І м. на обласному турнірі (члени збірної команди м.Луцька);

Вовчок Ярослав – ІІІ м. в індивідуальному рейтингу обласного турніру (член збірної команди м.Луцька)

 

Вовчок Ярослав – І м. на всеукраїнському турнірі (капітан збірної команди м.Луцька).

Біологів Члени команди:    Єрмейчук Маргарита, 10-А кл.

Вовчок Ярослав, 11-Б кл.

Серьогіна Валерія, 11-Б кл.                        

Керівники команди:  Мазурець Н.П., Гах І.О.

Результат: ІІІ м.

(у складі збірної команди ЗОШ № 12)

Географів Члени команди:    Серьогіна Валерія, 11-Б кл.

Вовчок Ярослав, 11-Б кл.                           

Керівник команди:   Демчук Ю.П.

Результат: ІІІ м.

(у складі збірної команди НВК № 7)

Вовчок Ярослав – переможець за індивідуальним рейтингом результативності

 

Учням бажаємо успіхів у навчанні, творчих перемог та здійснення мрій, а шановним вчителям – міцного здоров’я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у нелегкій, але такій важливій праці!


14 грудня відбувся шкільний конкурс-захист наукових робіт.

image-0-02-05-192c887844b465c1be09ddaefb620740a82db9b89fec61c68c6a74ba1cb9aa9b-v

image-0-02-05-a675d8430a071be982eefe96c4b0d6b30c66ed0335128eaee1a2172e19856bfb-v


В рамках Тижня фізичної культури та спорту 14 вересня у нашому ліцеї був проведений олімпійський урок, мета якого пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять фізичною культурою та спортом.

Всеукраїнський олімпійський урок було започатковано у 2005 році з ініціативи Національного олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту.

Відтак активно відзначається День фізичної культури та спорту, Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень» і у нашому місті.

Як і належить, відкрив змагання сам Зевс, передавши учасникам Олімпійський вогонь. «Юні олімпійці» шкіл № 10, №19, № 22, в чесній, спортивній боротьбі вирішували: «Хто має право називатись найкращим, найсильнішим, найспритнішим?» Спортивні змагання були присвячені також відкриттю міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям реконструйованого Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

На святі фізкультури й спорту були присутні високі гості. До учасників з напутніми словами та побажанням перемог зверталися: Киця А. І. – заступник міського голови; Гребенюк О. В. – начальник управління освіти Луцької міської ради, Волинець Ю. Й. – Заслужений вчитель України, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради; Дишко І. П. – головний спеціаліст управління освіти Луцької міської ради, головний суддя олімпійського уроку. Надихнула учнів на успіхи Климець І. В. – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (метання молота), учасниця 31 літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), член національної збірної команди України.

Учасники змагань перейнялися олімпійським духом й ринулися у боротьбу. За результатами естафет, переможцями стали учні НВК№10, другу сходинку посіли школярі НВК№22, а почесне 3 місце зайняли спортсмени ЗОШ №19.

Окрім того, в перервах між естафетами відбулися показові виступи учнів НВК№10, вихованців спортивної секції з рукопашного бою “Магістр” та художньої гімнастики “Фортуна”.

Загальноміське фізкультурно-спортивне свято в рамках Олімпійського тижня ще раз довело, що нашим олімпійцям росте гідна зміна, готова захищати честь України на міжнародній арені.


Міський турнір юних географів

13 вересня 2016 року на базі НВК №10 відбувся міський турнір з географії.

У турнірі взяли участь 8 команд:

  • збірна НВК № 10 – професійний ліцей та НВК № 7 – природничий ліцей;
  • гімназія № 4 імені Модеста Левицького;
  • збірна команда «Меркатор» НВК № 9, гімназії №14 імені Василя Сухомлинського, гімназії № 18;
  • збірна команда «Меркатор-Юніор» НВК № 9, гімназії №14 імені Василя Сухомлинського, гімназії № 18;
  • гімназія №21 імені Михайла Кравчука;
  • збірна ЗОШ №23 та НВК №24;
  • НВК №26;
  • ЗОШ – інтернат правознавчий ліцей.

Форма рольової гри, у якій проходив захід, сприяла набуттю умінь доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях. Учні всіх шкіл продемонстрували високий рівень знань, неабияку ерудицію та швидкість реакції. Наша збірна у боях зайняла 3 місце, показавши себе вправними географами.

Фінальна гра складалась із чотирьох інтелектуальних боїв, у яких змагались учасники команд ЗНЗ №№ 21, 26, збірна команда «Меркатор»; збірна команда «Меркатор-Юніор». За підсумками всіх боїв кращою стала збірна команда «Меркатор». Тож бажаємо їм перемоги у наступному етапі турніру – обласному.


19 березня відзначає день народження Ліна Василівна Костенко. Учні 7-А класу вирішили продекламувати нещодавно вивчені її вірші й таким чином привітати геніальну українську письменницю, втілення української душі, талановиту, нескорену, чисту, горду, непідкупну, незалежну ні від кого і ні від чого людину.Ось що з цього вийшло…

Відеозвіт


План заходів ЛНВК № 10, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови у 2016 році

№ з/п Захід Термін виконання
1 Підвищення фахової кваліфікації учителів засобами масової інформації та заходів, передбачених у рамках проведення Року англійської мови в Україні Січень-грудень
2 Проведення інформаційно -роз’яснювальної роботи серед батьків, спрямованої на популяризацію вивчення англійської мови Січень-грудень
3 Участь у конкурсі для вчителів “Teaching Changes Lives” by Oxford University Press Січень — березень
4 Проведення конкурсів для учнів 4-11 кл. “The Project Competition” by Oxford University Press та “My Motherland: the place where I live/ the place I love the most” (by mm publications) Січень-лютий
5 Відвідування інформаційного центру «Вікно в Америку» учнями 8-11 класів Січень-грудень
6 Проведення позакласних заходів серед учнів навчального закладу, конкурсів, захист проектів, спрямованих на заохочення різних вікових груп до вивчення англійської мови:

— конкурс проектів до Дня св. Валентина (учні 5-11 класів); – Лютий

— позакласний захід “Learn English with Pleasure” (учні 5-их класів); – Лютий

— Demo lesson “Seasons” (2- А клас); – Лютий

— конкурс вітальних листівок до 8 Березня (3 – 7-і класи); – Березень

— конкурс учнівських презентацій “The Earth in Danger” (учні 10-их класів); – Березень

— St. Patrick’s Day (ШЕК «КРОК» ЛНВК № 10 спільно з ШЕК “Cool” ЗОШ № 12); – Березень

— брейн ринг “The Cleverest Student” (учні 3-іх класів); – Квітень

— вікторина “ Do You Know Great Britain” (учні 5-их класів); – Квітень

— змагання “Lively and Quick- Witted” (учні 6-их класів); – Квітень

— ABC party (учні 1-х класів); – Травень

— святкування Дня Матері в Англії та Україні (8-9-і класи), декламаторський конкурс (учні 7-их класів); – Травень

— English and American Festivities Columbus Day(8-11 класи); – Жовтень

— Quiz “What do you know about London?”(7-і класи); – Жовтень

— Брейн ринг “Amazing English”(8-і класи); – Листопад

— Party “Welcome to Fairyland” (4-і класи); – Листопад

— Новорічна феєрія. Традиції святкування Різдва у англомовних країнах ( 2 – 11-і класи) – Грудень

Січень-грудень
7 Проведення шкільного етапу малої олімпіади знавців англійської мови (учні 4-х класів) Лютий
8 Участь у ІІ етапі (міському) Малої олімпіади знавців англійської мови Березень
9 Тристороння зустріч-тренінг для учнів старших класів НВК № 10 з м. Луцька (Україна), учнів школи з м. Варшава (Польща) та м. Гамбург (Німеччина) на тему “Choosing the Profession” (місце проведення зустрічі м. Берлін, Німеччин Квітень
10 Участь НВК у Євроолімпіаді та Євробаченні Травень
11 Проведення шкільного етапу олімпіади з англійської мови (учні 8-11-их класів) Вересень
12 Учнівська ініціатива євроклубівців ШЕКу «КРОК» НВК № 10 та ШЕКу “Cool” ЗОШ № 12 “Unknown Lutsk” (екскурсія для допитливої молоді) Вересень
13 Участь учнів 8-11 класів у міському етапі олімпіади з англійської мови Грудень
14 Захист наукових робіт з англійської мови (шкільний конкурс) серед учнів 8-11-их класів Грудень

З 29.09 по 02.10.15 р. в рамках спартакіади школярів міста Луцька відбулися змагання з міні-футболу, де наша збірна команда 6-7 класів (хлопці) в такому складі:

  • Завадович Тарас;
  • Супрун Данило;
  • Нагорний Едуард;
  • П’ятигорик Радіон;
  • Остапчук Руслан;
  • Дударь Олексій;
  • Горбач Самір;
  • Вознюк Павло;

здобула I місце

Керівник: Вертей І. Ф.

img_20151002_132258-1024x768

img_20151002_132118-1024x768

img_20151002_131814-1024x768

img_20151002_131811-1024x768

img_20151002_130954-1024x768

img_20151002_125908-1024x768

img_20151002_125855-1024x768

img_20151002_113009-1024x768

img_20151002_112958-1024x768

img_20151002_112954-1024x768

img_20151002_095435-1024x768