До уваги учнів і батьків

Онлайн запис у гуртки:  http://cutt.ly/JfysPD6

Англійська мова сьогодні просто необхідна, щоб досягти успіху у багатьох сферах та й для саморозвитку. Тому пропонуємо шість онлайн-курсів, що допоможуть повправлятися в англійській та покращити свої знання.

asd

 1. Understanding IELTS: Techniques for English Language Tests від British Council став одним із найпопулярніших онлайн-курсів в світі: на нього зареєструвалося більше 700 000 слухачів. Його рекомендуєть пройти кожному, хто бажає підготуватися до іспиту IELTS. На платформі Futurelearn можна знайти й інші безкоштовні онлайн-курси від British Council.
 2. Володіння основами бізнес-англійської сьогодні стає все більш необхідним, якщо ви хочете отримати гарну посаду чи плануєте працювати з іноземними клієнтами. Масовий безкоштовний онлайн-курс «Бізнес-англійська» стартує на Prometheus 24 січня.
 3. Conversational English Skills – допоможе вивчити базову розмовну англійську початкового рівня за допомогою курсу від одного з провідних китайських ВНЗ – університету Цинхуа.
 4. Transform Your Writing Skills – цикл курсів, що дозволить пройти шлях від основ англійською граматики до якісного написання наукових текстів англійською мовою від Каліфорнійського університету в Ірвайні. Курси Coursera безкоштовні, слухачі слачують, за бажання, лише за сертифікат. Щоб отримати доступ до безкоштовної повної версії того чи іншого курсу варто лише ввести його назву в форму пошуку на сайті і безпосередньо зареєструйтеся на цей курс.
 5. English Composition I – допоможе навчітися писати якісні тексти університетського рівня англійською мовою. Підбір переконливих аргументів, робота з ідеями і думками інших авторів, грамотне цитування тощо підготував цей курс від Дюкського університету.
 6. English Grammar and Essay Writing – ще один курс, присвячений граматиці та написанню есе англійською мовою. Цього разу від легендарного університету Каліфорнії (Берклі)

Джерело: Prometheus.

Опублікувала Наталія Середюк(Передрукувала з Tvoemisto.tv Савельєва Т.О.)

Як вивчати англійську мову з малюками: 10 порад

Від народження до 6 років дитина вбирає все, що ви вимовляєте і робите. Тому це найкращий час для батьків навчити своїх малюків англійської мови. У віці від 3 до 7 років дитина все пізнає в грі. Тому й англійську мову потрібно вивчати граючи.

1

фото: news.ub.ua, zhyttia-prekrasne.com, 12mis.kernpro.info

 1. Зробіть англійську частиною вашого повсякденного життя.
  Співайте, читайте і грайте, спілкуючись англійською мовою кожен раз, коли ви цього хочете. Не обмежуйте себе тимчасовими рамками. Чим більше ваш малюк чує іноземну мову, тим легше йому буде її вивчити.
 2. Дивіться мультики, дитячі телепередачі англійською мовою.
  Якщо дитина дивиться телеканал Disney, ви можете звернути її увагу на те, що головні герої мультфільму розмовляють англійською мовою. Починайте перекладати їй деякі речі. Якщо ви не володієте англійською мовою, то для початку використовуйте слова, які ми вивчали в школі: run – бігати, jump – стрибати, fly – літати, can – вміти, могти, smile –усміхатися, cry – плакати тощо.
 3. Прочитайте казку англійською ввечері.
  Більшість батьків читають на ніч казку своїм дітям. Чому б не прочитати книгу англійською мовою або погортати дитячий словник з яскравими ілюстраціями?
 4. Надихайте вашу дитину
  Проявіть інтерес до вивчення англійської разом з дитиною. Здійснюйте підтримку, надихайте і мотивуйте. Коли ви показуєте інтерес до того, як ваша дитина вивчає англійську мову, ви проявляєте зацікавлення до неї самої. Якщо ви хочете, щоб ваш малюк вивчив англійську, необхідно привити її відчуття гордості за свої досягнення. Підбадьорюйте її, кажучи, що ви пишаєтеся нею. Запитуйте про те, як пройшли заняття (якщо вона вивчає мову в дитячій студії).
 5. Не критикуйте кожну помилку дитини, сфокусуйтеся краще на її досягненнях.
  Це одна з найчастіших помилок батьків. Виправляти помилки потрібно так, щоб не образити дитину, адже вона переносить оцінку своїх дій на себе. Перш за все, ви оцінюєте успіхи дитини, а не її недопрацювання. Постарайтеся підтримувати в ній почуття успіху. Навіть найменша перемога повинна бути помічена і оцінена. Мотивація відіграє ключову роль у вивченні іноземної мови. Зробіть так, щоб вашій дитині було цікаво і захоплююче вивчати іноземну мову.
 6. Підтримуйте інтерес у дитини до англійської мови.
  Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти своїй дитині вивчити англійську – зробити цей процес захоплюючим. Підкріплюйте інтерес до англійської різними іграми, наприклад, з алфавітом, в лото чи пальчикові ігри. Вони будуть ідеальні для початківців. Для малюка вивчити мову – не проблема, найголовніше – зацікавити його. Це зможуть зробити заняття на яких він малює, співає, розмовляє і багато рухається.
 7. У вивченні мови важливо не «тиснути» на свою дитину.
  Якщо з якоїсь причини у вашої дитини немає бажання вивчати мову, то не наполягайте. Спробуйте відкласти заняття на певний час. Якщо дитина відчуває тиск з вашого боку при вивченні мови, то це дасть тільки негативний ефект.
 8. Розмовляйте з малюком англійською мовою.
  Якщо ви непогано володієте англійською, тоді намагайтеся частіше розмовляти зі своїм малюком. Навіть короткі фрази, як «I love you», або прохання «come here» (йди сюди) або «sit down» (сідай), «give me» (дай мені) «find» (знайди) – чудовий початок. Зараз ваша дитина сприймає всю інформацію візуально і на слух, тому, чим частіше вона буде чути вже знайомі їй слова і вирази, тим швидше запам’ятає їх вимову.
  І ще одна порада: краще перекладати малюкам значення слів за допомогою картинок. У три роки в дитини є здатність до аудіювання, яку з віком вона поступово втрачає. Чим більше дитина чує англійську мову, тим простіше їй запам’ятати.
 9. Дітям швидко стає нудно.
  Якщо ви бачите, що дитина втратила інтерес до завдання, не наполягайте на продовженні. Краще зробіть перерву, а потім поверніться до цього завдання, за умови, що дитина захоче це робити. Робіть ваші уроки яскравими і різноманітними.
 10. Зробіть свої заняття з англійської регулярними.
  Найголовніше правило у вивченні мови – гра в англійську мову повинна бути регулярною, інакше всі ваші старання будуть марними. Багато батьків знайшли для себе успішний спосіб навчання дітей англійської – вони обрали певний час для гри з малюком. Наприклад, щосереди ви можете розмовляти з малюком англійською, дивитися мультики, – усе що завгодно, головне, щоб все це було англійською мовою. І не важливо, вибираєте ви певний час для гри або займаєтеся цим тоді, коли у вас з’являється вільна хвилинка. Головне, щоб це було регулярно.

Джерело: Майвік Солюшинс

Опублікувала Мар’яна Федина (Передрукувала з Tvoemisto.tv Савельєва Т.О.)

Проект «Children’s education of the 21-st century» об’єднує в собі анімаційні відео, які спрямовані на те, щоб цікаво та весело навчати дітей основ англійської мови.
Проект налічує близько 800 відеозаписів: розвиваючих мультфільмів та пісень, що допомагають дітям вивчати англійську мову.

2

Канал Youtube «Children’s education of the 21-st century»розрахований на 10 вікових категорій (від 8 місяців до 25 років) та різні сфери вивчення англійської мови: фонетика, алфавіт, цифри, лексика та підібрано більше 40 позицій мультфільмів, казок, аудіокниг, пісень, розвиваючих відео.

Усі відео проходять критерії відбору та повинні навчати, формувати, бути приємними та доступними для перегляду та розуміння. Створена база англомовних казок, мультфільмів та пісень несе повчальний характер. Структура каналу полегшує пошук необхідної інформації: він поділений на різні списки відтворення відповідно до спеціалізації та віку.

Відеоролики мають на меті навчити дітей фонетики, граматики, лічби, кольорів тощо на канал також додані популярні дитячі англомовні шоу для поглиблення знань мови. Окрім навчальної, проект має і виховну функцію, адже кожен мультфільм вчить дітей толерантності, вміння дружити та пізнавати світ.

Проект має на меті:

 • виховати: толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками, любов до навколишнього середовища, бажання пізнавати світ;
 • навчити: основ англійської мови, а саме: алфавіт, звуки, лексику різних сфер вживання, граматику;
 • розвинути: комунікативні, фонетичні та аудіативні навички, вміння розуміти англійську мову.