Наш народ унікальний. Він вміє майструвати з будь-якого матеріалу. Сьогодні учні 7-Г класу спробував себе в одному з давніх ремесел. На жаль, решту заняття довелося  продовжити в укритті. Але що б там не було –  ми вдячні Богу й Збройним Силам України за можливість навчатися! Все буде Україна!💙💛


24.11.23р відбулись шкільні змагання з волейболу серед збірних команд 10-11 класів.

“Як батьки та вчителі у футбол грали…”

Життєво необхідні знання та навички здобували учні 9- В та 9- Д класів у рамках Тижня БЖ . Запрошений лікар Орлецький Богдан Юрійович надав теоретичну інформацію та провів практичне заняття на тему « Надання першої медичної допомоги та реанімування потерпілих». Щиро дякуємо за співпрацю !

Якими були перші давні карти в ході розвитку людства ? Обʼєкти Волині на стародавніх картах . Історія розвитку картографії від зображень на глиняних табличках до сучасних віртуальних карт ( інтеграція історііі та географії ) на інтерактивному заході , що сьогодні відбувся в 11 – А класі за участі команди старшого наукового співробітника Воинського краєзнавчого музею Тараса Верби ! Дякуємо за співпрацю !

17 жовтня збірна команда Луцького ліцею 10 «Холодний Яр» (8-а, 9-в, 9-д) виборола перше місце в інтелектуальній шкільній грі Mind Game Lutsk.
Дякуємо за запрошення і організацію такого дійства. Радіємо перемозі🏆🥇🏆
Дуже корисно, адже «РОЗУМНИМ БУТИ МОДНО»!