Привітання директора ліцею Михальчука Олега Євгеновича з Днем знань

Дорогі діти, шановні вчителі, батьки!

          Щиро вітаю Вас з Днем знань! Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління, бо складну і тернисту дорогу пізнання ми прокладаємо впродовж усього життя. Це свято насамперед тих, хто вперше переступає поріг школи. Тих, хто щоденно віддає дітям свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.

Першовересень нині не схожий на інші, бо триває повномасштабна війна росії проти нашої держави. Ніхто не сподівався, що нам буде кинуто такий виклик. Ми складаємо іспит на стійкість, мужність, єдність думок і дій. Тож будьмо згуртованими, бережімо себе, наших рідних, нашу школу, нашу неньку – Україну.

Свято першого дзвоника для кожного учня особливе. Пам’ятним цей день буде для наших першокласників. Адже, переступивши поріг школи, вони зроблять перші кроки на шляху до вершин духовності і життєвої мудрості. Впевнено крокуйте дорогою знань, ростіть здоровими, наполегливими, цілеспрямованими, досягайте високих результатів у навчанні, гордіться тим, що ви українці!

Щирі слова подяки вчителям за натхненну працю, за чуйне ставлення до учнів, за віру в їх здібності. Бажаю, щоб Ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

Нехай новий навчальний рік порадує нас усіх значними успіхами та здобутками. Особливим він буде і для наших одинадцятикласників, які стоять на порозі дорослого життя. Підкорюйте вершини знань, досягайте омріяної мети. Нехай цей рік розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, занурить у бездонний океан науки. Педагогам принесе задоволення від результатів їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості і щасливій долі своїх нащадків. А найголовніше – Перемоги над ворогом.

Добра Вам і здоров’я, невичерпної наснаги. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, сміливо підкорюйте нові вершини знань. Зростайте патріотами своєї Батьківщини, несіть у своїх серцях почуття гордості за приналежність до незламного українського народу, який героїчно боронить нашу державу, її незалежність і цілісність.

Бажаю усім Миру і незламної віри в наші Збройні сили і Перемогу. Нехай Господь благословляє усіх нас на щастя жити у вільній Україні під мирним небом.

З повагою директор

Луцького ліцею №10

Михальчук Олег Євгенович

Холодний подих лютої зими
Розкидав учнів по усьому світу.
Минула ця страшна зима,
Дерева вкрились буйним цвітом…
І осінь вже застигла на порозі,
Веселий вересень гукає в клас,
А ми читаємо новини у тривозі,
Хоч школа так давно чекає нас…
Не стануть гомінкими коридори,
Не буде поки там лунати сміх,
Знову чекають телефони, монітори,
Бо тільки так побачимо усіх.
Давайте ж не губитися у світі,
Нам так потрібен цей зв’язок!
Тримаймося, колеги, всі ми сильні!
Тож розпочнімо перший наш урок!

Автор невідомий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *